E-ticaret alışveriş uygulamalarında, özellikle gıda sektöründe marketler ve diğer sektörler için işletme sahiplerine, çalışanlara ve son kullanıcılara kolaylık sağlayacak yeni çözümler ve yenilikler sunarak işletmelere yardımcı oluyoruz.


Online alışveriş uygulamalarında işletmelere yardımcı olmak amacıyla geliştirilen BeeSipariş Market uygulaması, başta gıda sektörü olmak üzere diğer sektörlerde faaliyet gösteren işletme sahipleri, çalışanlar ve son kullanıcılara kolaylık sağlayan çözümler sunmaktadır. Uygulama, kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde her düzeydeki kullanıcının hızlı ve basit bir şekilde marketlerden online sipariş oluşturmasını ve takip etmesini mümkün kılmaktadır.

BeeSipariş Market uygulaması, sadece son kullanıcıların değil aynı zamanda işletme personelinin işlerini kolaylaştıracak mobil uygulamalarla da desteklenmektedir. Bu sayede işletme süreçlerinde önemli kolaylıklar sağlanmaktadır. Uygulama aracılığıyla size en yakın marketten istediğiniz ürünleri seçebilir ve temiz ve hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz. Müşteri geri bildirimlerindeki memnuniyet de bu kullanıcı deneyimini doğrulamaktadır.

BeeSipariş Market uygulamasının yönetim paneli kısmında, CBS teknolojisi kullanılarak işletmenin bulunduğu bölgedeki hane sayısı, müşteri potansiyeli ve portföyü, cinsiyet, yaş, alışveriş frekansı, alışveriş alışkanlıkları ve hedeflenen hane oranları gibi analizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu analizler, işletme sahibine detaylı grafikler ve istatistikler şeklinde sunularak işletmenin müşteri ve ürün analizlerini yapmasına yardımcı olmaktadır.

BeeSipariş Market uygulamasında, aynı zamanda reklam platformu olarak da kullanılabilirsiniz. Uygulama üzerinden son kullanıcılara marketlerin reklamlarını sunabilir, dijital ortamda marketlerin broşürlerini paylaşabilir ve anlık SMS ve bildirimlerle işletmenizin dolaşımını artırabilirsiniz.

Uygulamada siparişleri hazırlayan personel için de kullanışlı özellikler bulunmaktadır. Ürünleri barkodla okutarak müşteri siparişleriyle eşleştirme, siparişleri onaylama, hazırlama ve teslim sürelerini analiz ederek işletme sahibine raporlama gibi özelliklerle sipariş hazırlama sürecini kolaylaştırır. Aynı şekilde kuryeler için de CBS teknolojisini kullanarak güzergahları ve verimliliği optimize etme imkanı sağlar. Ayrıca sipariş teslimatında kuryeler, uygulama üzerinden oluşturulan QR kod ile temassız şekilde kredi kartı ödemesi alabilir, böylece fiziksel bir pos cihazına ihtiyaç duymazlar.

BeeSipariş Market uygulaması, işletmelere çeşitli yenilikler, kolaylıklar ve çözümler sunarak müşteri sadakatini artırmayı hedeflemektedir.